Domácí pekárny - pekárny.unas.cz

Úvod » Recepty

Unold 68425 Kompakt Plus

Recepty

V této rubrice najdete nepřeberné množství receptů na pečení nejen chleba nejen v domácích pekárnách. Jsou sesbírány z internetových stránek nebo z návodů k různým typům pekáren. Když jsem si je stahovala, ještě jsem netušila, že budu tvořit tuto stránku, a proto u některých receptů není uveden konkrétní zdroj, protože jsem to již nedokázala zpětně najít. Tímto se omlouvám těm, jejichž recept je zde uveden bez jejich autorství. Protože těch receptů je opravdu hodně, jsou rozdělené do čtyř kategorií.

recepty

POZOR! V některých receptech kvůli špatně přeloženému návodu je pro pečení chleba použita polohrubá nebo hrubá mouka. Je to chyba. Chleba se peče vždy z hladké. Také je v některých receptech uveden např. na 500 g mouky 1 sáček droždí. Opět chyba. Na 500 g mouky stačí 1 nejmenší odměrka u pekárny (1 čajová lžička).

No a protože i tak by se sem všechny nevešly (jen chlebů je kolem 250), tak jsou všechny zabaleny ve formátu *.PDF, který otevřete v programu Acrobat Reader, odkud si je můžete i vytisknout.

Pokud nebudete péct pouze chleba, najdete zde i recepty na sladké pečení. Možná se vám budou hodit i rady "Jak na kynuté těsto".

↓   Reklama

Domácí pekárny můžete zakoupit v obchodu MojePekárna.cz

Morphy Richards 48319

https://www.mojipomocnici.cz/horkovzdusne-fritezy

Küchenmeister

Domácí pekárny chleba • Copyright © 2005 - 2017 www.pekarny.unas.cz • KontaktOdkazy

Odkazy: Recepty pro domácí pekárnyDomácí pekárnyDřevěné hračky české výrobyZmrzlinovačeOdšťavňovač Hurom Slow JuicerFritézy bez olejeZavařovací hrnceOdšťavňovače a smoothie mixéryDevizové centrumInkaso ze zahraničíPeníze do zahraničí